Cennik

Osoby fizyczne

Pierwsza wizyta kosztuje 100zł, które w przypadku podpisania umowy przechodzi na poczet czynności.

Istnieją trzy formy rozliczeń.

  • wynagrodzenie godzinowe (czym więcej godzin pracy, tym stawka godzinowa ulega zmniejszeniu)
  • wynagrodzenie ryczałtowe, gdzie z góry jest ustalana cena za usługę
  • wynagrodzenie za efekt, gdzie z góry ustalamy cenę za usługę, która jest płatna tylko po uzyskaniu efektu.

Wszystkie podane ceny są cenami netto.

– wykrywanie oraz sporządzenie dokumentacji zdrady małżeńskiej lub partnerskiej. Dokumentacja sporządzona przez naszą kancelarię jest bardzo często najważniejszym dowodem w sprawie rozwodowej. Często jesteśmy kluczowym świadkiem w sądzie.

Przeważnie ustalana jest cena na poziomie 6000zł.

od 4000zł do 10000zł

Już na pierwszym spotkaniu ustalane są możliwości i cena. Nie ma spraw bliźniaczych, więc i działania nie mogą być schematyczne. Niejednokrotnie wykorzystuje się różnego rodzaju sprzęt inwigilacyjny i dopiero po analizie materiału przygotowywany jest plan działania. Również często spotykamy się z tym, że klient dostarcza nam tak dużo informacji, że możemy od razu przystąpić do działania. Nie zalecamy w tym przypadku stawki godzinowej lecz ryczałt ustalany z góry. W nie których przypadkach przyjmujemy wynagrodzenie za efekt.

W cenie otrzymujemy raport sporządzony przez naszą kancelarię. Raport taki jest bardzo często najważniejszym dowodem w sprawie rozwodowej.

– słodka pułapka – od 6000zł

– test DNA (na ojcostwo) – 1900zł

Cena za samo badanie DNA w przypadku poddaniu się poboru materiału DNA lub dostarczeniu nam jego.

 

– pobranie materiału DNA w tzw. “trudnych warunkach 😉  4500zł

Cena stanowi sam pobór materiału od jednej osoby (dziecka).

Możemy poinformować zleceniodawcę jak pobrać materiał od domniemanego ojca, jednak w przypadku całkowitego braku takiej możliwości pobierzemy również materiał od ojca w cenie 2400zł.

 

– pułapki 

Pułapki stanowią bardzo szeroką i nieskończoną gamę możliwości. Nie ma więc możliwości określenia ceny stałej, cena podawana jest po konsultacjach.

 

 

– sprawdzanie przeszłości obecnego partnera, bądź partnera bliskiej nam osoby – 2200zł / całość.

 

– kaganiec na partnera – 400zł / tydzień, 300zł/ każdy kolejny tydzień.

jest to monitoring GPS samochodu. Obecną pozycję lub pozycję do 3 miesięcy wstecz możne podejrzeć na telefonie lub na dowolnym komputerze. Cena obowiązuje w przypadku wystawienia lub wskazania na dany czas obiektu.

 

– dyskretny monitoring komputera do 2 szt.  –

400zł/ 1 miesiąc

600zł/ 2 miesiące

800zł/ 3 miesiące

1000zł / 6 miesięcy

1200zł/ rok

 

 

– kontrola rodzicielska – 140zł / h 

Cena zawiera koszty paliwowe, nie zawiera jednak kosztów pobocznych np. hotelowych, łapówek czy opłacenie informatora.

 

 

– poszukiwania osób zaginionych, ukrywających się – cena jest przygotowywana po wywiadzie z klientem

 

– wykrywanie źródeł dochodu – 2400zł / całość

Cena za całość w przypadku działań regionalnych

 

– udowadnianie znęcania się psychicznego lub fizycznego – cena po  konsultacjach

 

– dyskretny monitoring niani, gosposi – cena po konsultacjach

 

– inne nie standardowe usługi – cena po konsultacjach

Firmy i instytucje

Istnieją trzy formy rozliczeń.
1) wynagrodzenie godzinowe (czym więcej godzin pracy, tym stawka godzinowa ulega zmniejszeniu)
2 )wynagrodzenie ryczałtowe, gdzie z góry jest ustalana cena za usługę – jest to najczęściej wybierana forma rozliczenia przy działaniach gospodarczych.
3) wynagrodzenie za efekt, gdzie z góry ustalamy cenę za usługę, która jest płatna tylko po uzyskaniu efektu.


Usługi detektywistyczne w firmach i instytucjach mają różny charakter, praktycznie nie ma możliwości spotkania bliźniaczych spraw. Dokładną wycenę usługi poznają Państwo po zapoznaniu się ze sprawą. Poniżej przesyłamy przykładowe ceny.


KAD – w pracy, sprawy gospodarcze

My nie oceniamy, my pomagamy. Zdajemy sobie sprawę, że renoma firmy jest sprawą delikatną. U nas nie spotkają Państwo spektakularnych akcji czy rozgłośnienia sprawy w mediach. Niemalże 95% spraw jest rozwiązywana i zamykana w ścianach firmy z czego do ledwie do 10% jest wzywana policja i następują aresztowania. Pułapki; ukryty monitoring wizji, foni, GPS; monitoring komputerów, telefonów stacjonarnych i komórkowych, odzyskiwanie danych, rozwiązywanie umów, dostarczenia zwolnień czy wypowiedzeń, podważanie zwolnień lekarskich… zarówno w sprawach obyczajowych jak i gospodarczych nie ma działań bliźniaczych dlatego do każdej sprawy podchodzimy indywidualnie.

– kradzieże, ceny od 1000zł (kradzieże bezpośrednie i zorganizowane)

kradzieże nawet na kwotę 50zł dziennie przez jednego pracownika są bardzo uciążliwe. Przeważnie kradzieże mają czyn ciągły i dopóki ich nie zakończymy dopóty będziemy się z nimi zmagać a straty w skali roku mogą okazać się znaczne. Często wyjawienie kradzieży, niezależnie czy oficjalnie czy metodą szeptaną daje gwarancje spokoju na najbliższe lata.


-łapówki, od 1200zł

łapówki są postrzegane zarówno przez dającego jak i przez biorącego za nic złego. W końcu w mniemaniu DB (Dający, Biorący)nie okrada się bezpośrednio pracodawce czy zleceniodawce. Praca czy usługa jest wykonana, więc wszystko jest według DB w porządku. Pracodawca czy zleceniodawca zawsze jednak na tym traci czy to finansowo czy na jakości wykonania pracy. W związku z tym, że łapówka nie jest źle postrzegana, jest dosyć często występującym elementem w firmach


– wykrywanie źródeł dochodu od 2400zł

element jest wykorzystywany w przypadku windykacji


– zakupy kontrolowane od 800zł

szeroka gama możliwości. 


– spotkania kontrolowane od 800zł

szeroka gama możliwości


-pułapki

największa gama możliwości. Prowokacje czy pułapki są bardzo częstym elementem wykorzystywanym w naszych działaniach. My pomagamy okazjom a okazja czyni nie tylko złodzieja. Przy tworzeniu pułapek musimy kierować się wieloma czynnikami od topografii po psychologię.


– dostarczanie korespondencji (wypowiedzenia, zwolnienia itp) od 600zł

realne poświadczone dowodami dostarczenie niewygodnej dla adresata korespondencji. Dostarczenie musi być tak udokumentowane, żeby nie dało rady podważyć jej przed ewentualnym sądem


– sprawdzanie kandydatów na pracowników (przeszłość, świadectwa, weryfikacja CV, inne) od 1200zł
– defraudacja
– wykrywanie podsłuchów
– dyskretny monitoring komputerów od 400zł
– dyskretny monitoring biur, magazynów, taboru itp
– kradzieże i łapówki
-obserwacja i kontrobserwacja 140zł/h pracy detektywa plus 60zł/h pracy pomocnika (w razie potrzeby)

DLACZEGO MY?

agencja detektywistyczna trójmiasto

Umawiasz się na spotkanie bezpośrednio z detektywem. Tematy poruszane podczas spotkania są objęte tajemnicą i nie mogą wydostać się na zewnątrz. Spotkanie może być anonimowe do momentu podpisania umowy. Biura nasze nie są oflagowane z zewnątrz, tak by klient nie czuł skrępowania wchodząc do naszej agencji

detektyw bydgoszcz

Działamy inaczej niż wszyscy. Po podpisaniu umowy przygotowywany jest plan działania, gdzie brane są pod uwagę wszystkie metody tj. spotkania kontrolowane, pułapki, prowokacje lub inne mniej lub bardziej kontrowersyjne metody pozyskiwania informacji.

agencja detektywistyczna gdańsk

Działania nasze są dokumentowane. Po skończeniu działań klient otrzymuje szczegółowy  raport z działań poparty materiałem dowodowym. Bardzo często raport taki jest kluczowym materiałem w sprawie.

detektyw gdańsk

Podczas działań jesteśmy w stałym kontakcie z Państwa prawnikiem tak, by dostarczyć  jak najlepszy materiał, który można wykorzystać w sprawie. Sami również możemy być świadkami klienta w sądzie.