Firmy i instytucje

Firmy i instytucje

Usługi detektywistyczne świadczone dla firm i instytucji mają bardzo zróżnicowany charakter. Praktycznie nie ma możliwości spotkania bliźniaczych spraw, dlatego dokładna wycena naszych działań jest możliwa dopiero po dokładnym zapoznaniu się ze sprawą.

Stosujemy trzy formy rozliczeń:

– wynagrodzenie godzinowe – stawka za godzinę zmniejsza się proporcjonalnie do wzrostu godzin potrzebnych na podjęcie działań;

– wynagrodzenie ryczałtowe – cenę za usługę ustalamy z wyprzedzeniem (najczęściej wybierana forma rozliczenia przy działaniach gospodarczych);

– wynagrodzenie za efekt – z góry określamy koszt usługi, który klient ponosi wyłącznie w przypadku osiągnięcia zamierzonego celu.

Zdajemy sobie sprawę, że renoma przedsiębiorstwa jest sprawą delikatną, dlatego unikamy rozgłosu i spektakularnych akcji, pracując dyskretnie oraz z wyczuciem. Niemalże 95% spraw gospodarczych jest rozwiązywanych i zamykanych wewnątrz organizacji. Tylko do nielicznych przypadków wzywana jest policja i następują aresztowania. W obszarze naszych usług znajdują się m.in.: pułapki, ukryty monitoring, odzyskiwanie danych, dostarczanie wypowiedzeń, podważanie zwolnień lekarskich i wiele innych działań niezbędnych w rozwiązywaniu trudnych i skomplikowanych problemów mogących wystąpić w każdej firmie.

Najczęstsze sprawy prowadzone przez KAD, to:

– Kradzieże – ceny zaczynają się od 1000 zł (dotyczy kradzieży bezpośrednich i zorganizowanych).

Kradzieże nawet na kwotę 50 zł dziennie przez jednego pracownika są bardzo uciążliwe. Przeważnie kradzieże mają charakter ciągły i dopóki ich nie zakończymy, dopóty będziemy się z nimi zmagać, a straty w skali roku mogą okazać się znaczne. Często wyjawienie kradzieży, bez względu na to, czy oficjalnie, czy metodą szeptaną daje gwarancje spokoju na najbliższe lata.

– Łapówki – kwota powyżej 1200 zł.

– Weryfikacja zwolnień lekarskich od 800zł do 2400zł (należy przyjąć średnio 1200zł)

– Ustalenie adresu zamieszkania od 800zł do 2400zł (należy przyjąć średnio 1200zł)

– Ustalenie źródła realnego pozyskiwania dochodu od 1200zł do 4800zł ( średnio 2400zł)

– Wykrywanie źródeł realnego pozyskiwania dochodu – koszt od 2400 zł.

– Zakupy kontrolowane – od 800 zł.

– Pułapki – gwarantują szereg możliwości. W naszych działaniach bardzo często sięgamy po prowokacje lub podstępy. W ten sposób pomagamy okazjom, a okazja czyni złodzieja, choć nie tylko!

– Dostarczanie korespondencji (m.in. wypowiedzeń i zwolnień) – cena od 1200 zł. W ramach tej usługi pozyskujemy realną, niewygodną dla adresata korespondencję. Wszystkie dokumenty poświadczamy dowodami, aby uniemożliwić ewentualne podważanie wynikających z nich faktów przed sądem.

– Weryfikacja kandydatów na pracowników (sprawdzenie dokumentów takich jak świadectwa, CV, inne) – koszt od 1200 zł.

– Defraudacja.

– Wykrywanie ukrytych podsłuchów.

– Nieuchwytny monitoring komputerów – w cenie od 400 zł.

– Dyskretne monitorowanie m.in. magazynów, biur, taboru.

– Obserwacja oraz kontrobserwacja – 140 zł/h działań detektywa oraz 60 zł/h pracy pomocnika, jeśli zajdzie taka potrzeba.