Firmy i instytucje

Istnieją trzy formy rozliczeń.
1) wynagrodzenie godzinowe (czym więcej godzin pracy, tym stawka godzinowa ulega zmniejszeniu)
2 )wynagrodzenie ryczałtowe, gdzie z góry jest ustalana cena za usługę – jest to najczęściej wybierana forma rozliczenia przy działaniach gospodarczych.
3) wynagrodzenie za efekt, gdzie z góry ustalamy cenę za usługę, która jest płatna tylko po uzyskaniu efektu.


Usługi detektywistyczne w firmach i instytucjach mają różny charakter, praktycznie nie ma możliwości spotkania bliźniaczych spraw. Dokładną wycenę usługi poznają Państwo po zapoznaniu się ze sprawą. Poniżej przesyłamy przykładowe ceny.


KAD – w pracy, sprawy gospodarcze

My nie oceniamy, my pomagamy. Zdajemy sobie sprawę, że renoma firmy jest sprawą delikatną. U nas nie spotkają Państwo spektakularnych akcji czy rozgłośnienia sprawy w mediach. Niemalże 95% spraw jest rozwiązywana i zamykana w ścianach firmy z czego do ledwie do 10% jest wzywana policja i następują aresztowania. Pułapki; ukryty monitoring wizji, foni, GPS; monitoring komputerów, telefonów stacjonarnych i komórkowych, odzyskiwanie danych, rozwiązywanie umów, dostarczenia zwolnień czy wypowiedzeń, podważanie zwolnień lekarskich… zarówno w sprawach obyczajowych jak i gospodarczych nie ma działań bliźniaczych dlatego do każdej sprawy podchodzimy indywidualnie.

– kradzieże, ceny od 1000zł (kradzieże bezpośrednie i zorganizowane)

kradzieże nawet na kwotę 50zł dziennie przez jednego pracownika są bardzo uciążliwe. Przeważnie kradzieże mają czyn ciągły i dopóki ich nie zakończymy dopóty będziemy się z nimi zmagać a straty w skali roku mogą okazać się znaczne. Często wyjawienie kradzieży, niezależnie czy oficjalnie czy metodą szeptaną daje gwarancje spokoju na najbliższe lata.


-łapówki, od 1200zł

łapówki są postrzegane zarówno przez dającego jak i przez biorącego za nic złego. W końcu w mniemaniu DB (Dający, Biorący)nie okrada się bezpośrednio pracodawce czy zleceniodawce. Praca czy usługa jest wykonana, więc wszystko jest według DB w porządku. Pracodawca czy zleceniodawca zawsze jednak na tym traci czy to finansowo czy na jakości wykonania pracy. W związku z tym, że łapówka nie jest źle postrzegana, jest dosyć często występującym elementem w firmach


– wykrywanie źródeł dochodu od 2400zł

element jest wykorzystywany w przypadku windykacji


– zakupy kontrolowane od 800zł

szeroka gama możliwości. 


– spotkania kontrolowane od 800zł

szeroka gama możliwości


-pułapki

największa gama możliwości. Prowokacje czy pułapki są bardzo częstym elementem wykorzystywanym w naszych działaniach. My pomagamy okazjom a okazja czyni nie tylko złodzieja. Przy tworzeniu pułapek musimy kierować się wieloma czynnikami od topografii po psychologię.


– dostarczanie korespondencji (wypowiedzenia, zwolnienia itp) od 600zł

realne poświadczone dowodami dostarczenie niewygodnej dla adresata korespondencji. Dostarczenie musi być tak udokumentowane, żeby nie dało rady podważyć jej przed ewentualnym sądem


– sprawdzanie kandydatów na pracowników (przeszłość, świadectwa, weryfikacja CV, inne) od 1200zł
– defraudacja
– wykrywanie podsłuchów
– dyskretny monitoring komputerów od 400zł
– dyskretny monitoring biur, magazynów, taboru itp
– kradzieże i łapówki
-obserwacja i kontrobserwacja 140zł/h pracy detektywa plus 60zł/h pracy pomocnika (w razie potrzeby)

DLACZEGO MY?

agencja detektywistyczna trójmiasto

Umawiasz się na spotkanie bezpośrednio z detektywem. Tematy poruszane podczas spotkania są objęte tajemnicą i nie mogą wydostać się na zewnątrz. Spotkanie może być anonimowe do momentu podpisania umowy. Biura nasze nie są oflagowane z zewnątrz, tak by klient nie czuł skrępowania wchodząc do naszej agencji

detektyw bydgoszcz

Działamy inaczej niż wszyscy. Po podpisaniu umowy przygotowywany jest plan działania, gdzie brane są pod uwagę wszystkie metody tj. spotkania kontrolowane, pułapki, prowokacje lub inne mniej lub bardziej kontrowersyjne metody pozyskiwania informacji.

agencja detektywistyczna gdańsk

Działania nasze są dokumentowane. Po skończeniu działań klient otrzymuje szczegółowy  raport z działań poparty materiałem dowodowym. Bardzo często raport taki jest kluczowym materiałem w sprawie.

detektyw gdańsk

Podczas działań jesteśmy w stałym kontakcie z Państwa prawnikiem tak, by dostarczyć  jak najlepszy materiał, który można wykorzystać w sprawie. Sami również możemy być świadkami klienta w sądzie.