Detektyw Trójmiasto

Losy życiowe nierzadko potrafią całkowicie zaskoczyć i pokrzyżować nam plany, do tego stopnia, że bez specjalistycznej pomocy, nie jesteśmy w stanie ruszyć z miejsca. Bardzo często, skorzystanie z profesjonalnych usług detektywistycznych jest jedynym wyjściem. Jeżeli jest nam potrzebny doświadczony detektyw Trójmiasto oferuje spore możliwości.

Kim jest detektyw?
Usługi detektywistyczne to bardzo szerokie pojęcie, które kryje pod sobą działalność na wielu polach i w wielu aspektach. Detektyw ma za zadanie prowadzić śledztwo, dociekać spraw niewyjaśnionych, gromadzić dowody i rozwiązywać zagadki w sposób niejawny. Nie każdy jednak może świadczyć usługi detektywistyczne. Zgodnie z kodeksem prawa, aktywność taka może być podjęta jedynie przez podmioty posiadające licencję, a więc specjalne uprawnienia, które zezwalają na prowadzenie śledztwa.

Zakres działalności agencji detektywistycznej
Na terenie Polski, usługi o charakterze detektywistycznym mają wyłącznie charakter prywatny. Dlatego, funkcja detektywa nie występuje w Policji, jak to ma miejsce np. w Stanach Zjednoczonych. Zainteresowaniem detektywa mogą być sprawy o różnym charakterze. Bardzo często są to śledztwa związane z sytuacją rodzinną, w tym m. in.: tropienie i dokumentowanie zdrady małżeńskiej lub partnerskiej, ustalanie ojcostwa, postępowania spadkowe czy poszukiwania osób zaginionych i porwanych. Detektyw może prowadzić również sprawy związane z reprezentowaniem przedsiębiorstw, jak np. windykacje należności czy sprawdzanie wiarygodności pracowników. Detektyw może również zajmować się ustalaniem tożsamości, potwierdzaniem miejsca pobytu, zameldowania, kontaktów osobistych czy statusu majątkowego.

Atrybuty detektywa
Powinnością każdego licencjonowanego detektywa jest zapewnienie pełnej dyskrecji i anonimowości swojego zleceniodawcy. Celem jego działania ma być dostarczenie informacji na temat danego zlecenia, ale także dbałość o komfort i bezpieczeństwo klienta.

DLACZEGO MY?

agencja detektywistyczna trójmiasto

Umawiasz się na spotkanie bezpośrednio z detektywem. Tematy poruszane podczas spotkania są objęte tajemnicą i nie mogą wydostać się na zewnątrz. Spotkanie może być anonimowe do momentu podpisania umowy. Biura nasze nie są oflagowane z zewnątrz, tak by klient nie czuł skrępowania wchodząc do naszej agencji

detektyw bydgoszcz

Działamy inaczej niż wszyscy. Po podpisaniu umowy przygotowywany jest plan działania, gdzie brane są pod uwagę wszystkie metody tj. spotkania kontrolowane, pułapki, prowokacje lub inne mniej lub bardziej kontrowersyjne metody pozyskiwania informacji.

agencja detektywistyczna gdańsk

Działania nasze są dokumentowane. Po skończeniu działań klient otrzymuje szczegółowy  raport z działań poparty materiałem dowodowym. Bardzo często raport taki jest kluczowym materiałem w sprawie.

detektyw gdańsk

Podczas działań jesteśmy w stałym kontakcie z Państwa prawnikiem tak, by dostarczyć  jak najlepszy materiał, który można wykorzystać w sprawie. Sami również możemy być świadkami klienta w sądzie.