Detektywi

Kim jest prywatny detektyw?

Wielu ludzi, wyobrażając sobie detektywa, często myśli o skradającym się osobniku w płaszczu, śledzącym swój cel bądź rozwiązującym sprawy w fotelu przed kominkiem. Nic bardziej mylnego. Prawdziwy detektyw to specjalista, który musi wyróżniać się szeregiem atrybutów kwalifikujących go do wykonywania tego zawodu. Jedno jest pewne – nie może nim zostać każdy.

Z tego względu w KAD przykładamy największą wagę do tego, aby wszyscy detektywi cieszyli się nieposzlakowaną opinią, posiadali praktyczne doświadczenie oraz zawsze działali w zgodzie z własnym sumieniem, mając na uwadze korzyści klienta. W polskich warunkach detektywem zostaje się przez uzyskanie licencji. Zakres i możliwości działania takiej osoby precyzyjnie reguluje ustawa.

Obecnie detektyw to nie tylko człowiek wynajmowany do śledzenia męża czy żony, zdobywający dowody niewierności. Naturalnie nadal może się tym parać, podobnie jak odnajdywaniem zagubionych osób. Jednak współcześni detektywi muszą zajmować się o wiele szerszym wachlarzem spraw, wliczając w to np. wywiad gospodarczy. Zatrudniani są nie tylko przez osoby prywatne, ale także firmy, które padły ofiarą nieuczciwej konkurencji bądź chcą wzmocnić swoją pozycję na rynku.

Jak wygląda praca detektywa?

Prawa, jakimi rządzi się świat wymagają od detektywów coraz szerszych specjalizacji. Niektórzy zajmują się wyłącznie negocjacjami, inni szkolą się w informatyce śledczej, a kolejni zgłębiają tajniki wywiadu gospodarczego. Dobry detektyw zna wszystkie techniki operacyjne oraz wie, jak prowadzić dochodzenie i śledztwo. Ponadto umie skutecznie pozyskiwać dane, nie narażając się na wykrycie, a poza tym jest doskonale przygotowany, aby w każdej chwili dostosować się do dynamicznie zmieniających się warunków pracy.

Umawiając się na wizytę w KAD, mogą Państwo liczyć na całkowitą dyskrecję. Nasze biura nie rzucają się w oczy, dzięki czemu eliminują poczucie skrępowania. Już od pierwszego kontaktu pragniemy zbudować zaufanie i zapewnić poczucie komfortu psychicznego.

Podczas pierwszego spotkania nie wymagamy podawania danych osobowych. Do momentu podpisania umowy, rozmowy mogą odbywać się anonimowo. W trakcie konsultacji instruujemy klienta, jak powinien się zachowywać i co powinien robić, żebyśmy mogli zebrać jak najlepszy materiał dowodowy.

Realizując działania, cały czas utrzymujemy kontakt z klientem, jednak nie działamy pod dyktando. Podejmujemy rozmaite kroki tak, żeby zebrać jak najlepszy materiał, który będzie dowodem nie do podważenia przez drugą stronę.

Detektyw musi być skuteczny

Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że jako detektywi mamy do czynienia z bardzo delikatnymi problemami. Zwłaszcza jeśli chodzi o kwestie działalności firm, które nas zatrudniają. Z tego powodu nie nagłaśniamy naszej pracy, pozostajemy w cieniu, a niemal 95% zleceń zamykamy w czterech ścianach organizacji, bez udziału sądów, policji czy dziennikarzy.

Na sprawach sądowych zeznajemy w taki sposób, by nasze zeznania były odebrane jako bezstronny materiał dowodowy.

W toku naszej działalności zajmujemy się takimi sprawami jak:

– weryfikacja pracy opiekunek do dzieci,

– wykrywanie urządzeń inwigilujących,

– zbieranie materiału do badań DNA (np. w przypadku testu na ojcostwo),

– obserwacja miejsca bądź konkretnej osoby,

– przeprowadzenie wywiadu środowiskowego.

Jeżeli chodzi o usługi dla biznesu, to oferujemy m.in.:

– wykrycie nadużyć finansowych,

– weryfikację umów,

– ustalenie majątku firmy,

– sprawdzenie wiarygodności potencjalnego kontrahenta,

– zbadanie, jak działają konkurencyjne firmy,

– weryfikację pracowników pod względem lojalności.

Serdecznie zapraszamy do bezpośredniego kontaktu i umówienia się na wizytę. Pomożemy w każdej sprawie.

Nasze lokalizacje:

Detektywi – Gdańsk

Agencja detektywistyczna Gdańsk

ul. Budowlanych 31 lokal 16 I piętro

80-298 Gdańsk

Kontakt

tel. 500 48 66 66

mail: kad.gdansk@gmail.com

Detektywi – Iława

tel. 78 78 00 004 mail: biuro.ilawa@wp.pl

Detektywi – Warszawa

tel. 519 77 76 76 mail: kad.warszawa@gmail.com

Detektywi – Bydgoszcz

tel. 692 052 777 mail: kad.bydgoszcz@gmail.com

Dlaczego nasza agencja detektywistyczna?

agencja detektywistyczna trójmiasto

detektyw bydgoszcz

agencja detektywistyczna gdańsk

detektyw gdańsk