Detektyw Gdańsk

kontakt

tel: 500 48 66  66

mail: kad.gdansk@gmail.com

Detektyw Gdańsk to profesjonalne usługi detektywistyczne. Świadczone usługi znajdują się na międzynarodowym poziomie. Są połączeniem trafnych działań, dyskrecji i zaangażowania. Usługi wykonywane są przez licencjonowanych i doświadczonych detektywów.

Duże doświadczenie sprawia, że nawet najtrudniejsze zlecenie kończy się pełną satysfakcją. Interesy klienta są kompleksowo chronione. Do każdego zlecenia podchodzi się w sposób indywidualny, aby jak najlepiej zapoznać się z daną sprawą. Śledztwa detektywistyczne oparte są na profesjonalizmie, poufności oraz rzetelności. Wszystko po to, aby dostarczyć klientowi pewnych informacji i danych, pochodzących z sprawdzonego źródła. Innowacyjny sprzęt szpiegowski oraz nowoczesne techniki pracy, to gwarancja sukcesu. Wykonane zdjęcia lub materiały wideo mogą być mocnym dowodem np. podczas rozprawy sądowej.

Usługi detektywistyczne skierowane są zarówno do klientów indywidualnych, jak i przedsiębiorstw. Najpopularniejsze zlecenia to m.in. zdrady, poszukiwanie zaginionych osób, oszustwa pracowników lub wspólników biznesowych.

DLACZEGO MY?

agencja detektywistyczna trójmiasto

Umawiasz się na spotkanie bezpośrednio z detektywem. Tematy poruszane podczas spotkania są objęte tajemnicą i nie mogą wydostać się na zewnątrz. Spotkanie może być anonimowe do momentu podpisania umowy. Biura nasze nie są oflagowane z zewnątrz, tak by klient nie czuł skrępowania wchodząc do naszej agencji

detektyw bydgoszcz

Działamy inaczej niż wszyscy. Po podpisaniu umowy przygotowywany jest plan działania, gdzie brane są pod uwagę wszystkie metody tj. spotkania kontrolowane, pułapki, prowokacje lub inne mniej lub bardziej kontrowersyjne metody pozyskiwania informacji.

agencja detektywistyczna gdańsk

Działania nasze są dokumentowane. Po skończeniu działań klient otrzymuje szczegółowy  raport z działań poparty materiałem dowodowym. Bardzo często raport taki jest kluczowym materiałem w sprawie.

detektyw gdańsk

Podczas działań jesteśmy w stałym kontakcie z Państwa prawnikiem tak, by dostarczyć  jak najlepszy materiał, który można wykorzystać w sprawie. Sami również możemy być świadkami klienta w sądzie.