Detektyw Gdańsk

Kontakt

tel. 500 48 66 66

mail: kad.gdansk@gmail.com

Rzetelny, dyskretny i niezawodny detektyw Gdańsk? Nasza firma oferuje Państwu profesjonalne usługi detektywistyczne dotyczące spraw obyczajowych, rodzinnych, gospodarczych oraz kryminalnych. Gwarantujemy dyskrecję i sprawdzone informacje. Podejmujemy działania zarówno w świecie rzeczywistym, jak i wirtualnym. Każdą sprawę traktujemy kompleksowo – w celu dowiedzenia prawdy badamy każdy szczegół.

Naszym niewątpliwym atutem jest duże doświadczenie. Na rynku usług detektywistycznych działamy od wielu lat i mamy na koncie setki rozwiązanych spraw. Dysponujemy dużą wiedzą oraz profesjonalnym sprzętem, który umożliwia nam przeprowadzenie dochodzenia z zachowaniem zasady zaufania i dyskrecji.

Jesteśmy zespołem doświadczonych fachowców, którzy nieustannie rozwijają swoje umiejętności. Korzystając z usług naszego biura detektywistycznego, mogą Państwo liczyć na profesjonalizm i rzetelność. Zadowolenie klienta to dla nas naczelny cel – oferujemy Państwu specjalistyczną wiedzę, doświadczenie i pełne zaangażowanie.

DLACZEGO MY?

agencja detektywistyczna trójmiasto

Umawiasz się na spotkanie bezpośrednio z detektywem. Tematy poruszane podczas spotkania są objęte tajemnicą i nie mogą wydostać się na zewnątrz. Spotkanie może być anonimowe do momentu podpisania umowy. Biura nasze nie są oflagowane by klient mógł wejść incognito.

detektyw bydgoszcz

Działamy inaczej niż wszyscy. Po podpisaniu umowy przygotowywany jest plan działania, gdzie brane są pod uwagę wszystkie metody tj. spotkania kontrolowane, pułapki, prowokacje lub inne mniej lub bardziej kontrowersyjne metody pozyskiwania informacji.

agencja detektywistyczna gdańsk

Działania nasze są dokumentowane. Po skończeniu działań klient otrzymuje szczegółowy  raport z działań poparty materiałem dowodowym. Bardzo często raport taki jest kluczowym materiałem w sprawie.

detektyw gdańsk

Podczas działań jesteśmy w stałym kontakcie z Państwa prawnikiem tak, by dostarczyć  jak najlepszy materiał, który można wykorzystać w sprawie. Sami również możemy być świadkami klienta w sądzie.