Detektyw Warszawa

kontakt

tel: 519 77 76 76

mail: kad.warszawa@wp.pl

Zawód “detektyw” niesłusznie kojarzy się głównie ze sprawami rozwodowymi (zbieraniem materiałów dowodowych) lub poszukiwaniem zaginionych lub ukrywających się osób. Oferta na usługi detektywistyczne dla osób prywatnych obejmują:
– sprawy alimentacyjne,
– sprawdzenie opiekunek dzieci – niań,
– wykrywanie kamer i podsłuchów w miejscu zamieszkania,
– pomoc w przeprowadzeniu testu na ojcostwo (zebranie materiału DNA do badań),
Usługi detektywistyczne dla biznesu to:
– wywiad gospodarczy
– weryfikacja kontrahentów i pracowników,
– ustalanie majątku firmy
– weryfikacja umów,
– odzyskiwanie utraconych danych z różnego rodzaju nośników.

Profesjonalny detektyw ma bogate doświadczenie, licencję, prowadzi śledztwo dyskretnie i z zaangażowaniem, mając do pomocy zaufanych informatorów i wykorzystując najnowocześniejszy sprzęt. Wszelkie działania pozostają zgodne z literą prawa. Prywatny detektyw Warszawa indywidualnie traktuje każdego klienta i każdą sprawę, a jego biuro zapewnia także pomoc prawną i psychologiczną.

DLACZEGO MY?

agencja detektywistyczna trójmiasto

Umawiasz się na spotkanie bezpośrednio z detektywem. Tematy poruszane podczas spotkania są objęte tajemnicą i nie mogą wydostać się na zewnątrz. Spotkanie może być anonimowe do momentu podpisania umowy. Biura nasze nie są oflagowane z zewnątrz, tak by klient nie czuł skrępowania wchodząc do naszej agencji

detektyw bydgoszcz

Działamy inaczej niż wszyscy. Po podpisaniu umowy przygotowywany jest plan działania, gdzie brane są pod uwagę wszystkie metody tj. spotkania kontrolowane, pułapki, prowokacje lub inne mniej lub bardziej kontrowersyjne metody pozyskiwania informacji.

agencja detektywistyczna gdańsk

Działania nasze są dokumentowane. Po skończeniu działań klient otrzymuje szczegółowy  raport z działań poparty materiałem dowodowym. Bardzo często raport taki jest kluczowym materiałem w sprawie.

detektyw gdańsk

Podczas działań jesteśmy w stałym kontakcie z Państwa prawnikiem tak, by dostarczyć  jak najlepszy materiał, który można wykorzystać w sprawie. Sami również możemy być świadkami klienta w sądzie.