O nas

A 3D render of a wooden door on a face brick building covered by a closed shutter with private investigator written on it highlighted by an overhead spotlight

KAD – jako firma.

My nie krzyczmy, my działamy. Detektyw to jest bardziej cień niż człowiek, dlatego nie firmujemy się nazwiskiem lecz marką. Nie chcemy być rozpoznawani na ulicach, naszym celem jest firmowanie nazwy KAD jako firmy rzetelnej, która dostarcza niepodważalne materiały.

Biura nasze nie są oflagowane z zewnątrz, tak by klient nie czuł skrępowania wchodząc do naszej agencji

KAD – pierwsze spotkanie.

Prosimy umawiać się na spotkanie, gdyż często działamy w terenie. Wchodząc do naszego nieoflagowanego biura nie napotkają Państwo sekretarki, ludzi w poczekalni czy innych osób mierzących nas wzrokiem. Spotkanie odbywa się bezpośrednio z detektywem, przy drzwiach zamkniętych. Nie muszą się Państwo legitymować do momentu podpisania umowy, wystarczy przedstawić się z imienia. Wizyta kosztuje 100zł, które w przypadku podpisania umowy przechodzi na poczet czynności. Podczas wizyty określane są przez detektywa możliwości, cena, czas oraz wstępny plan działania. Pierwsze spotkanie trwa około godzinę lub dłużej.

KAD – w pracy, sprawy obyczajowe.

My nie oceniamy, my pomagamy. Już przy pierwszej rozmowie klient otrzymuje instrukcje jak powinien zachować się dalej tak, byśmy mogli pozyskać jak najlepszy materiał dowodowy. Podczas naszych działań ściśle współpracujemy z klientem, jednak nie działamy pod dyktando, gdyż chcemy zebrać niepodważalny materiał dowodowy, który jest naszą wizytówką w sądzie. Jesteśmy w stałym kontakcie z Państwa prawnikiem, w przypadku gdy nie wybrali Państwo jeszcze prawnika my polecimy kancelarię, na której można polegać.

Pomagamy w osiągnięciu celu. Detektyw KAD-u to nie tylko człowiek z aparatem w ręku. Społeczeństwo jest uczulone na ludzi robiących zdjęcia z ukrycia a nie możemy sobie pozwolić na tzw. „bycie spalonym”. Nasz cel musi być nieświadomy do końca o naszych działaniach. Dlatego konieczne jest opracowanie planu działania, zaplanowanie pułapek, działania on-line i off-line, działania defensywne.

 

KAD – w pracy, sprawy gospodarcze

My nie oceniamy, my pomagamy. Zdajemy sobie sprawę, że renoma firmy jest sprawą delikatną. U nas nie spotkają Państwo spektakularnych akcji czy rozgłośnienia sprawy w mediach. Niemalże 95% spraw jest rozwiązywana i zamykana w ścianach firmy z czego do ledwie do 10% jest wzywana policja i następują aresztowania. Pułapki; ukryty monitoring wizji, foni, GPS; monitoring komputerów, telefonów stacjonarnych i komórkowych, odzyskiwanie danych, rozwiązywanie umów, dostarczenia zwolnień czy wypowiedzeń, podważanie zwolnień lekarskich… zarówno w sprawach obyczajowych jak i gospodarczych nie ma działań bliźniaczych dlatego do każdej sprawy podchodzimy indywidualnie.

KAD- w sądzie

Staramy się, by sąd traktował nasz materiał jako niepodważalny dowód w sprawie. Nie możemy sobie pozwolić na naciąganie prawdy. Zdajemy sobie sprawę, że sędzia doskonale wyczuwa stronniczość i nasze zeznania może traktować jako wykupione usługi przez stronę. Dlatego naszym celem jest przedstawienie w sądzie suchych faktów pozbawionych emocji, by to sędzia mógł ocenić nasz materiał jako bezstronny. Zdajemy sobie sprawę z bezwzględności prawnika strony przeciwnej, który wykorzysta każde nasze potknięcie na korzyść swojego klienta. Mamy szereg doświadczeń w takich czynnościach, dlatego już przy zbieraniu dowodów bierzemy pod uwagę linię obrony adwokata strony przeciwnej. U nas nie kupuje się zeznań u nas kupuje się przedstawienie prawdy.

KAD – krótka prawda o tajemnicach.

Jeżeli zastanawiają się Państwo nad tym, czy powierzyć nam swoje tajemnice, czy nasza agencja może w jakikolwiek sposób zaszkodzić. NIE. Jesteśmy po to by pomagać.

Istnieją w polskim prawie głównie trzy tajemnice. Tajemnica spowiedzi, tajemnica dziennikarska, oraz tajemnica detektywistyczna. Na czym więc polegają różnice?

Tajemnica spowiedzi- księdza obowiązuje tajemnica spowiedzi i nikt nie może księdza zwolnić z tej tajemnicy jak i ksiądz ma bezwzględny zakaz ujawniania tajemnicy spowiedzi.

Tajemnica dziennikarska- dziennikarza obowiązuje tajemnica pozyskania informacji jak i informatora. To dziennikarz decyduje o tym, czy daną informację czy informatora podać do wiadomości publicznej, jednak nikt nie może zwolnić dziennikarza z tajemnicy.

Tajemnica detektywistyczna- detektywa ustawowo obowiązuje tajemnica źródła pozyskania informacji. Z tej tajemnicy może jednak zwolnic detektywa tylko sąd i prokurator.

Detektywi KAD-u posiadają uprawnienia dziennikarskie i niektóre działania można przypisać jako działania dziennikarskie z których sąd i prokurator nie mogą zwolnić detektywa.

 

Nasz zespół składa się z czterech anonimowych detektywów (licencje okazywane są przy spotkaniu)oraz pomocników z różnych dziedzin.

Tomasz – człowiek cień, jego atutem jest tworzenie własnego sprzętu rejestracyjnego. Świetnie organizuje pułapki, lubi gorące sytuacje i nie straszne są mu konfrontacje.

Jagoda – kobieta z miłym głosem i aparycją, posiada niebywałą dedukcję w sprawach gospodarczych. Kobieta, która pojawia się i znika bogatsza o wiedzę.

Marek i Paweł- informatycy, mają swój świat informatyki i to nam wystarcza.

Ali- człowiek o wielu twarzach, Ali był już kominiarzem, kurierem, stolarzem, żebrakiem … Ali idzie tam, gdzie trzeba coś zarejestrować i zniknąć.

Jarek – mistrz ostrożności i precyzji, nigdy nie wiadomo gdzie jest Jarek ale Jarek wie gdzie jest cel.

Adrian i … – wysocy, dobrze zbudowani mężczyźni, w ich cieniu żadne konfrontacje nie są straszne.

Piotr, Tomasz – prawnicy z górnej półki.

<a href="http://www.bizeo.pl/firmy/detektyw-kad-krajowe-agencje-detektywistyczno-dochodzeniowe/"><img src="http://www.bizeo.pl/img/banner-big.png" alt="Detektyw KAD – Krajowe Agencje Detektywistyczno-Dochodzeniowe w Bizeo" border="0" /></a>
<a href="http://www.bizeo.pl/firmy/detektyw-kad-krajowe-agencje-detektywistyczno-dochodzeniowe/">Detektyw KAD – Krajowe Agencje Detektywistyczno-Dochodzeniowe w Bizeo</a>

 

http://www.bizeo.pl/firmy/detektyw-kad-krajowe-agencje-detektywistyczno-dochodzeniowe/

DLACZEGO MY?

agencja detektywistyczna trójmiasto

Umawiasz się na spotkanie bezpośrednio z detektywem. Tematy poruszane podczas spotkania są objęte tajemnicą i nie mogą wydostać się na zewnątrz. Spotkanie może być anonimowe do momentu podpisania umowy. Biura nasze nie są oflagowane z zewnątrz, tak by klient nie czuł skrępowania wchodząc do naszej agencji

detektyw bydgoszcz

Działamy inaczej niż wszyscy. Po podpisaniu umowy przygotowywany jest plan działania, gdzie brane są pod uwagę wszystkie metody tj. spotkania kontrolowane, pułapki, prowokacje lub inne mniej lub bardziej kontrowersyjne metody pozyskiwania informacji.

agencja detektywistyczna gdańsk

Działania nasze są dokumentowane. Po skończeniu działań klient otrzymuje szczegółowy  raport z działań poparty materiałem dowodowym. Bardzo często raport taki jest kluczowym materiałem w sprawie.

detektyw gdańsk

Podczas działań jesteśmy w stałym kontakcie z Państwa prawnikiem tak, by dostarczyć  jak najlepszy materiał, który można wykorzystać w sprawie. Sami również możemy być świadkami klienta w sądzie.