Windykacja trudna

Oferta jest skierowana do wierzycieli, którzy korzystali bez skutku już ze wszystkich możliwości egzekucyjnych włącznie z komornikiem.

Dłużnik poddawany jest inwigilacji bezpośredniej, odnajdujemy realne źródła pozyskiwania dochodów, dochody jawne i ukryte. Nawet przy prowadzeniu działalności na inna osobę czy rozdzielności majątkowej istnieje możliwość wyegzekwowania długu.

Opłacie podlega TYLKO kwota odzyskana realnie. W przypadku systemu ratalnego opłata również jest wypłacana po fizycznym zaksięgowaniu środków na koncie wierzyciela. Wysokość wynagrodzenia wynosi 30%.

DLACZEGO MY?

agencja detektywistyczna trójmiasto

Umawiasz się na spotkanie bezpośrednio z detektywem. Tematy poruszane podczas spotkania są objęte tajemnicą i nie mogą wydostać się na zewnątrz. Spotkanie może być anonimowe do momentu podpisania umowy. Biura nasze nie są oflagowane by klient mógł wejść incognito.

detektyw bydgoszcz

Działamy inaczej niż wszyscy. Po podpisaniu umowy przygotowywany jest plan działania, gdzie brane są pod uwagę wszystkie metody tj. spotkania kontrolowane, pułapki, prowokacje lub inne mniej lub bardziej kontrowersyjne metody pozyskiwania informacji.

agencja detektywistyczna gdańsk

Działania nasze są dokumentowane. Po skończeniu działań klient otrzymuje szczegółowy  raport z działań poparty materiałem dowodowym. Bardzo często raport taki jest kluczowym materiałem w sprawie.

detektyw gdańsk

Podczas działań jesteśmy w stałym kontakcie z Państwa prawnikiem tak, by dostarczyć  jak najlepszy materiał, który można wykorzystać w sprawie. Sami również możemy być świadkami klienta w sądzie.