Cennik

Osoby fizyczne Nasza oferta działań na rzecz osób fizycznych powinna obejmować szeroką gamę różnego typu usług detektywistycznych zakończonych sporządzeniem szczegółowego raportu, który nierzadko może okazać się najważniejszym dowodem w sądzie. Detektywi bywają również powoływani na kluczowego świadka w danej sprawie, np. rozwodowej. Każde biuro detektywistyczne powinno oferować trzy formy rozliczeń takie jak – Wynagrodzenie za […]

Zobacz więcej

Osoby fizyczne

Nasza oferta działań na rzecz osób fizycznych powinna obejmować szeroką gamę różnego typu usług detektywistycznych zakończonych sporządzeniem szczegółowego raportu, który nierzadko może okazać się najważniejszym dowodem w sądzie. Detektywi bywają również powoływani na kluczowego świadka w danej sprawie, np. rozwodowej.

Każde biuro detektywistyczne powinno oferować trzy formy rozliczeń takie jak

– Wynagrodzenie za godzinę – stawka godzinowa ulega zmniejszeniu wraz ze wzrostem liczby godzin pracy.

– Wynagrodzenie ryczałtowe – cena za usługę jest ustalana z góry.

– Wynagrodzenie za efekt – z góry ustalamy cenę za usługę, która jest płatna tylko w przypadku osiągnięcia zamierzonego celu.

Najczęściej świadczone usługi:

– Wykrywanie oraz sporządzenie dokumentacji zdrady małżeńskiej lub partnerskiej – cena oscyluje przeważnie w granicach 8000zł, należy jednak przyjąć możliwości cenowe w przedziale od 4000 zł do 12000 zł. Kwota jest ustalana już na pierwszym spotkaniu i jest uzależniona od przypuszczalnego nakładu pracy. Przy tym zleceniu preferujemy rozliczenie ryczałtowe, możliwe jest jednak rozliczenie godzinowe.

-Molestowanie seksualne, znęcanie się psychiczne lub fizyczne u osób nieletnich pomoc za darmo

– Słodka pułapka, czyli poddanie partnera próbie wierności – od 6000 zł.

– Pułapki – cena ustalana po konsultacjach.

– Weryfikacja przeszłości partnera lub partnera bliskiej osoby – od 4000 do 12000 zł za realizowane działania.

– Kaganiec na partnera – 2000zł za pierwszy miesiąc i 1500zł za kolejne.

Nazwa tej usługi oznacza monitoring GPS wskazanego samochodu. Dzięki temu można ustalić obecne położenie lub lokalizację pojazdu w ciągu ostatnich 3 miesięcy.

– Dyskretny monitoring komputera

2000zł / 1 mc

3500zł / 2 mc

4000zł / 3 mc-e

5000zł / 6 mc-y

7000zł / rok.

– Wykrywanie ukrytych źródeł dochodu – od 4000zł do 8000zł / całość

– Poszukiwania osób zaginionych bądź ukrywających się – cena ustalana indywidualnie.

– Dowiedzenie psychicznego lub fizycznego znęcania się – koszt usługi ustalany po  konsultacjach.

– Dyskretne sprawdzanie poczynań niani lub gosposi – kwota ustalana w wyniku wyceny.

– Inne niestandardowe usługi – cena uzgadniana podczas konsultacji.

Firmy i instytucje

Usługi detektywistyczne świadczone dla firm i instytucji mają bardzo zróżnicowany charakter. Praktycznie nie ma możliwości spotkania bliźniaczych spraw, dlatego dokładna wycena naszych działań jest możliwa dopiero po dokładnym zapoznaniu się ze sprawą.

Stosujemy trzy formy rozliczeń:

– wynagrodzenie godzinowe – stawka za godzinę zmniejsza się proporcjonalnie do wzrostu godzin potrzebnych na podjęcie działań;

– wynagrodzenie ryczałtowe – cenę za usługę ustalamy z wyprzedzeniem (najczęściej wybierana forma rozliczenia przy działaniach gospodarczych);

– wynagrodzenie za efekt – z góry określamy koszt usługi, który klient ponosi wyłącznie w przypadku osiągnięcia zamierzonego celu.

Zdajemy sobie sprawę, że renoma przedsiębiorstwa jest sprawą delikatną, dlatego unikamy rozgłosu i spektakularnych akcji, pracując dyskretnie oraz z wyczuciem. Niemalże 95% spraw gospodarczych jest rozwiązywanych i zamykanych wewnątrz organizacji. Tylko do nielicznych przypadków wzywana jest policja i następują aresztowania. W obszarze naszych usług znajdują się m.in.: pułapki, ukryty monitoring, odzyskiwanie danych, dostarczanie wypowiedzeń, podważanie zwolnień lekarskich i wiele innych działań niezbędnych w rozwiązywaniu trudnych i skomplikowanych problemów mogących wystąpić w każdej firmie.

Najczęstsze sprawy prowadzone przez detektywów, to:

– Kradzieże – ceny zaczynają się od 1000 zł (dotyczy kradzieży bezpośrednich i zorganizowanych).

Kradzieże nawet na kwotę 50 zł dziennie przez jednego pracownika są bardzo uciążliwe. Przeważnie kradzieże mają charakter ciągły i dopóki ich nie zakończymy, dopóty będziemy się z nimi zmagać, a straty w skali roku mogą okazać się znaczne. Często wyjawienie kradzieży, bez względu na to, czy oficjalnie, czy metodą szeptaną daje gwarancje spokoju na najbliższe lata.

– Łapówki – od 6000zł

– Weryfikacja zwolnień lekarskich od 4000zł do 8000zł

– Ustalenie adresu zamieszkania od 3500zł

– Ustalenie źródła realnego pozyskiwania dochodu od 4000zł

– Wykrywanie źródeł realnego pozyskiwania dochodu – koszt od 6000zł

– Zakupy kontrolowane – od 2000zł.

– Pułapki – gwarantują szereg możliwości. W naszych działaniach bardzo często sięgamy po prowokacje lub podstępy. W ten sposób pomagamy okazjom, a okazja czyni złodzieja, choć nie tylko!

– Dostarczanie korespondencji (m.in. wypowiedzeń i zwolnień) – cena od 2000 zł. W ramach tej usługi pozyskujemy realną, niewygodną dla adresata korespondencję. Wszystkie dokumenty poświadczamy dowodami, aby uniemożliwić ewentualne podważanie wynikających z nich faktów przed sądem.

– Weryfikacja kandydatów na pracowników (sprawdzenie dokumentów takich jak świadectwa, CV, inne) – koszt od 2000zł

– Defraudacja.

– Wykrywanie ukrytych podsłuchów.

– Nieuchwytny monitoring komputerów – w cenie od 2000zł

– Dyskretne monitorowanie m.in. magazynów, biur, taboru.

Detektywi Gdańsk

Uphagena 27/702

80-237 Gdańsk

Detektyw Gdynia

ul. Starowiejska 45/6

III piętro, 81-363 Gdynia

Detektyw Poznań

ul. Mickiewicza 18a

Poznań

© 2012 Detektyw Polska. All rights reserved.