Czas realizacji

Oferta dla osób fizycznych Poniżej przedstawiamy Państwu przykładowy czas jaki potrzebuje biuro detektywistyczne, by zebrać wartościowy materiał dowodowy. -Wykrywanie oraz sporządzenie dokumentacji zdrady małżeńskiej lub partnerskiej. Jest to bardzo często najważniejszy dowód w sprawie rozwodowej. Często detektyw jest kluczowym świadkiem w sądzie. jest to najczęściej spotykane zlecenie. Potrafimy ujawnić zdradę oraz udokumentować ją w taki sposób, by partner […]

Zobacz więcej

Oferta dla osób fizycznych

Poniżej przedstawiamy Państwu przykładowy czas jaki potrzebuje biuro detektywistyczne, by zebrać wartościowy materiał dowodowy.

-Wykrywanie oraz sporządzenie dokumentacji zdrady małżeńskiej lub partnerskiej. Jest to bardzo często najważniejszy dowód w sprawie rozwodowej. Często detektyw jest kluczowym świadkiem w sądzie.

jest to najczęściej spotykane zlecenie. Potrafimy ujawnić zdradę oraz udokumentować ją w taki sposób, by partner o naszym dowodzie zdrady nie wiedział aż do rozprawy. Czas realizacji od 3 do 30dni.


-słodkie pułapki, czyli testerki wierności

tak samo jak okazja czyni złodzieja, tak samo działa testerka wierności. Organizujemy możliwość przeżycia “przygody” a całość rejestrowana jest tak, by nie było możliwości podważyć materiał.

Czas realizacji od 1 do 7 dni


– sprawdzanie przeszłości przyszłego męża lub żony itp

doskonale zdajemy sobie sprawę, że miłość jest ślepa. Warto przyjrzeć się człowiekowi nie takiemu jakiego nam siebie prezentuje, lecz poznać przeszłość przyszłego męża, żony, zięcia, synowej, partnerki wnuczka itp. Często w takich przypadkach wykrywany jest nadmierny pociąg do alkoholu, kontakty z osobami notowanymi, lub kierowanie się w życiu pobudkami materialnymi.

Czas realizacji od 3 do 30 dni.


 – kaganiec na partnera

jest to wirtualne sprawdzanie gdzie przebywa partner. Kaganiec jest ekonomiczną forma sprawdzania, gdzie obecnie przebywa nasz partner(ka). W tym przypadku nie można liczyć na dowody zdrady.

czas realizacji wg ustaleń


 – dyskretny monitoring komputera dziecka, współmałżonka itp

doświadczenie aż krzyczy by nałożyć na rodziców obowiązek by przynajmniej raz w roku sprawdzili gdzie przebywa w sieci nasze dziecko. Dzieci w sieci mają ogromne możliwości. Warto sprawdzić, czy Państwa dziecko jest bezpieczne, jakie strony odwiedza gdy nie ma nikogo w domu. Efekty naszych odkryć są często bardzo zaskakujące. Oferta skierowana jest również pod kątem współmałżonków. Jest to ekonomiczna forma kontroli.


– kontrola rodzicielska

kontrola rodzicielska skierowana jest do rodziców, którzy chcą wiedzieć jak spędza ich dziecko wolny czas, z kim się spotyka oraz jak się bawi na imprezach.

czas realizacji od 1 dnia


– poszukiwania osób zaginionych, ukrywających się

czas realizacji od 3 do 30 dni


 – ustalanie planu dnia

czas realizacji od 3 dni


– antywłamaniowy monitoring mieszkań przy wyjazdach kilkudniowych

oferta skierowana jest do osób, które wyjeżdżają na kilka dni i nie chcą pozostawić swojego majątku bez nadzoru.


– wykrywanie źródeł dochodu ( alimenty)

czasami bywa, że dochody wykazywane przed sądem są znacznie mniejsze niż uzyskiwane. Warto w takim przypadku na własną rękę dowieźć niezgodności.

czas realizacji od 3 do 30 dni.


 -udowadnianie znęcania się psychicznego i fizycznego

znęcanie się psychiczne lub fizyczne jest bardzo trudne do udowodnienia. Oprawca często zaprzecza swoim czynom a zeznania są często zbyt słabym dowodem. Oferta ma na celu nie tylko wniesienie dowodu do sprawy sądowej, lecz również ma na celu zaprzestanie dalszego nękania.

Czas realizacji od 1 do 30 dni


 – dyskretny monitoring niani, gosposi itp

w przypadku, gdzie nie są Państwo pewni zatrudnianej osoby, warto zainstalować dyskretny monitoring, by dowiedzieć się jak zachowuje się osoba podczas naszej nieobecności, której powierzyliście swoje dziecko bądź majątek.

Czas realizacji wg ustaleń.


 Oferta dla firm

  – wykrywanie źródeł dochodu

niezapłacona faktura, sprawa w sądzie, nakaz zapłaty u komornika a pieniędzy dalej nie ma. Jeżeli taka sytuacja brzmi znajomo, to oferta jest skierowana właśnie do Państwa. Dość często spotyka się ukrywanie swojego źródła dochodu, kupowanie ruchomości czy nieruchomości na członków rodziny bądź znajomych. Zadaniem detektywa jest odnalezienie źródła dochodu oraz wskazanie majątku.

Czas realizacji od 5 do 40 dni


– sprawdzanie autentyczności informacji dotyczących szkód i wypadków w pracy zgłaszanych zakładom ubezpieczeniowym,

– sprawdzanie kandydatów na pracowników

sprawdzana jest wg ustaleń przeszłość przyszłego pracownika, świadectwa. Weryfikowane jest CV jak i referencje. Często bywa, że pracodawca chce się rozstać polubownie z pracownikiem i wystawia pozytywną opinię. Zadaniem detektywa jest zweryfikowanie stanu faktycznego.

Czas realizacji 2-3 dni.

– defraudacja

– wykrywanie podsłuchów

jeżeli na spotkaniu poruszane są tematy, które nie mogą wydostać się poza krąg zgromadzonych, warto jest zeskanować pomieszczenie. Istnieje również możliwość, by sprawdzić czy rozmowy są rejestrowane przez pracowników.

Czas realizacji 1 dzień

 – dyskretny monitoring komputerów

usługa polega na sprawdzeniu czym pracownik zajmuje się na komputerze, gdy nikt nie patrzy. Wykonywane są żuty ekranu i przesyłane na mail znany tylko zleceniodawcy. Jest to ekonomiczna forma monitoringu.

– dyskretny monitoring biur, magazynów, taboru itp

– kradzieże i  łapówki

- obserwacja i kontrobserwacja

– ujawnianie i monitorowanie nieuczciwej konkurencji i pracowników

Detektywi Gdańsk

Uphagena 27/702

80-237 Gdańsk

Detektyw Gdynia

ul. Starowiejska 45/6

III piętro, 81-363 Gdynia

Detektyw Poznań

ul. Mickiewicza 18a

Poznań

© 2012 Detektyw Polska. All rights reserved.