O nas

Usługi detektywistyczne na najwyższym poziomie Przez wiele lat naszej działalności rozwiązaliśmy setki spraw dotyczących sfery prywatnej oraz gospodarczej. Zapewniamy bardzo wysoką skuteczność, którą zawdzięczamy doświadczonemu i odpowiednio przeszkolonemu zespołowi, składającemu się z najlepszych detektywów w kraju. Zaliczają się do nich zarówno mężczyźni, jak i kobiety. Doskonale zdają sobie sprawę, że detektyw powinien być przede wszystkim niezauważalny. Musi wykonywać swoją pracę […]

Zobacz więcej

Usługi detektywistyczne na najwyższym poziomie

Przez wiele lat naszej działalności rozwiązaliśmy setki spraw dotyczących sfery prywatnej oraz gospodarczej. Zapewniamy bardzo wysoką skuteczność, którą zawdzięczamy doświadczonemu i odpowiednio przeszkolonemu zespołowi, składającemu się z najlepszych detektywów w kraju. Zaliczają się do nich zarówno mężczyźni, jak i kobiety. Doskonale zdają sobie sprawę, że detektyw powinien być przede wszystkim niezauważalny. Musi wykonywać swoją pracę w pełnym skupieniu oraz z dużą ostrożnością. Mając to na uwadze, proponujemy możliwe jak najszybsze rozwiązanie powierzonych nam spraw.

Pierwsza wizyta w Agencji Detektywistycznej

Zazwyczaj działamy w terenie, dlatego konieczne jest umówienie się na pierwsze spotkanie. W związku z tym, że poruszane są na nim nierzadko intymne kwestie, nasze biuro nie jest w żaden sposób oznaczone z zewnątrz. Mogą  Państwo zatem wejść do niego bez żadnych obaw, że zostaną dostrzeżeni przez znajomych czy kogoś z rodziny. Na miejscu nie ma sekretarki ani tym bardziej poczekalni. Umawiamy się na konkretną godzinę i odbywamy spotkanie za zamkniętymi drzwiami, którego treść stanowi tajemnicę zawodową. Dzięki takiemu podejściu zyskują Państwo pewność, że wszelkie poruszane kwestie nie wyjdą na światło dzienne. Zaufanie naszych klientów jest dla nas bardzo ważne, dlatego zawsze starannie dbamy o powierzone nam sekrety. Do momentu podpisania umowy nie wymagamy podania imienia ani nazwiska. Koszt pierwszej wizyty wynosi zaledwie 100 złotych. W przypadku podpisania umowy ta kwota przechodzi na poczet realizacji dalszych czynności. Pierwsza wizyta obejmuje także wstępny plan działania, wycenę oraz czas potrzebny na rozwiązanie danej sprawy. Zazwyczaj konsultacja trwa ok. godziny.

Sprawy obyczajowe i gospodarcze

Detektywni najczęściej podejmują się rozwiązania spraw obyczajowych. Konieczna jest jednak ścisła współpraca klientów, którzy otrzymają od nas konkretne instrukcje dotyczące konkretnego zachowania. Wszystko to ma na celu pozyskanie jak najlepszego materiału dowodowego, który będzie można następnie przedstawić w sądzie. Co ważne, cały czas pozostajemy w kontakcie z Państwa prawnikiem. Agencje Detektywistyczno-Dochodzeniowe podejmują się także prowadzenia spraw gospodarczych. Usługi tego rodzaju świadczymy przeważnie na rzecz przedsiębiorstw i instytucji. Działania podejmujemy w taki sposób, aby nie narazić ich reputacji. Większość tego typu spraw staramy się rozwiązać pośród czterech ścian naszego gabinetu lub Państwa organizacji. Zaledwie pojedyncze przypadki wymagają wezwania policji, jednak zawsze uzgadniamy to z klientami. Podczas codziennej pracy korzystamy z różnorodnych narzędzi, należą do nich m.in.: GPS, monitoring komputerów oraz telefonów (stacjonarnych i komórkowych), monitoring wizji, odzyskiwanie danych. Jesteśmy w stanie podważyć zwolnienia lekarskie, rozwiązać umowę oraz dostarczyć wypowiedzenie. Pozyskujemy wyłącznie dowody, które są traktowane w sądzie jako niepodważalne. Na uwagę zasługuje ponadto fakt, że renomowani detektywi mają uprawnienia dziennikarskie.

Detektywi Gdańsk

Uphagena 27/702

80-237 Gdańsk

Detektyw Gdynia

ul. Starowiejska 45/6

III piętro, 81-363 Gdynia

Detektyw Poznań

ul. Mickiewicza 18a

Poznań

© 2012 Detektyw Polska. All rights reserved.