Ranking Renomowanych biur detektywistycznych w Gdańsku, Trójmieście i Poznaniu

Aktualizacja 2024

Jak działamy:

Dlaczego powstała wyszukiwarka detektywów.

Na rynku jest dużo biur detektywistycznych. Powstało również bardzo dużo prywatnych detektywów, którzy nie posiadają doświadczenia, wiedzy czy choćby dobrej klasy sprzętu. Prywatny detektyw powinien wiedzieć jak dokumentować prowadzone sprawy tak by były one niepodważalne w sądzie. Wyszukiwarka ta ma pomóc z klientowi wybrać jak najlepsze biuro detektywistyczne.

Jak przebiega selekcje detektywów

W wyszukiwarce detektywów może znaleźć się każde biuro detektywistyczne, które przejdzie surową naszą selekcję. Biura uwzględniane u nas muszą działać minimum 5 lat, weryfikujemy sprawozdania z przeprowadzonych działań, rozmawiamy z adwokatami którzy pracowali na danych sprawozdaniach, sprawdzamy wszystkie formalności które biuro powinno spełniać. Wysyłamy również tajemniczego klienta, który ocenia jakość kontaktu z klientem. Do tej wyszukiwarki nie jest się łatwo wpisać.

Gwarancja satysfakcji z poleconego biura.

Staramy się by poleceni przez nas Detektywi spełniali najwyższe normy jakości swoich usług. W przypadku gdy będą Państwo mieli uwagi do danego biura, prosimy o opisanie sytuacji na adres mailowy biuro@detektyw-polska.com.pl a postaramy się sprawę wyjaśnić. Sprawdź dlaczego jesteśmy wysoko w wyszukiwarce Google, to nie jest przypadek. Aktualizujemy polecane biura detektywistyczne dwa razy w miesiącu.

Kontakt z poleconym biurem detektywistycznym.

Zadamy Państwu kilka pytań, następnie wskażemy jedne biuro detektywistyczne które najbardziej spełnia państwa oczekiwania. Możecie państwo bezpośrednio zadzwonić do biura i umówić się na spotkanie, możecie państwo również pozostać w kontakcie mailowym. Jeżeli nie chcą państwo zostawiać śladów w bilingu, proszę wysłać maila z prośbą o kontakt wraz z numerem telefonu i godziną o której ma oddzwonić detektyw.

Tylko renomowane biura

2. Działania renomowanych biur detektywistycznych różnią się od innych agencji pod wieloma względami. Biura powinny działać tylko na swoim terenie jednak powinny uzupełniać się wiedzą, dedukcją czy wspólnym omawianiem problemu. Dokumentacja sporządzana przez biuro detektywistyczne jest bardzo często najważniejszym dowodem w sprawie jak i często detektyw jest kluczowym świadkiem w sprawie. Działania powinny być defensywnie i ofensywnie. Każdą sprawę powinno się przeanalizować indywidualnie.

Jak powstaje biuro detektywistyczne, które świadczy usługi na wysokim poziomie.

Detektyw prowadzący własne biuro detektywistyczne powinien swoje pierwsze doświadczenia uzyskać z innych biur świadczących dane usługi. Najlepsi detektywi pracowali wcześniej w wielu biurach detektywistycznych z których wynieśli zarówno złe jak i dobre doświadczenia. Detektyw powinien również potrafić zeznawać przed sądem, tak by nie był postrzegany przez sędziego jako świadek kupny. Detektyw powinien dokumentować swoje działania w taki sposób, by przeciwnik procesowy nie potrafił podważyć zgromadzonego przez nas materiału. Detektyw prowadzący swoje biuro powinien ciągle podwyższać swoją wiedzę oraz korzystać z profesjonalnego sprzętu detektywistycznego.

Agencje detektywistyczne nie powinny być oflagowane z zewnątrz, tak by Klient nie czuł skrępowania wchodząc do biura.

Pierwszy kontakt.

Już podczas pierwszego kontaktu telefonicznego możemy omówić wstępnie problematykę, oraz możemy ustalić koszt naszych działań. Telefon zawsze odbiera detektyw, który potem umówi się z Państwem na spotkanie w biurze, jak i będzie prowadził później Państwa sprawę. Podczas wizyty określane są przez detektywa możliwości, cena, czas oraz wstępny plan działania. Pierwsze spotkanie trwa przeważnie godzinę lub dłużej.

Masz pytania, wątpliwości? To naturalne, chętnie wszystko wyjaśnimy

Zadzwoń do nas lub napisz, masz gwarantowaną pełną anonimowość.

Agencja detektywistyczna w pracy – sprawy obyczajowe

Detektyw nie ocenia klienta, detektyw klientowi zawsze pomaga. Już przy pierwszej rozmowie klient otrzymuje instrukcje jak powinien zachować się dalej tak, byśmy mogli pozyskać jak najlepszy materiał dowodowy. Podczas naszych działań ściśle współpracujemy z klientem, jednak nie działamy pod dyktando, gdyż chcemy zebrać niepodważalny materiał dowodowy, który jest naszą wizytówką w sądzie. Jesteśmy w stałym kontakcie z Państwa prawnikiem, w przypadku gdy nie wybrali Państwo jeszcze prawnika my polecimy kancelarię, na której można polegać.

Pomagamy w osiągnięciu celu. Detektyw to nie tylko człowiek z aparatem w ręku. Społeczeństwo jest uczulone na ludzi robiących zdjęcia z ukrycia a nie możemy sobie pozwolić na tzw. „bycie spalonym”. Nasz cel musi być nieświadomy do końca o naszych działaniach. Dlatego konieczne jest opracowanie planu działania, zaplanowanie pułapek, działania on-line i off-line, działania defensywne.

Detektyw w pracy, sprawy gospodarcze

Detektyw nigdy nie ocenia klienta, detektyw zawsze pomaga. Zdajemy sobie sprawę, że renoma firmy jest sprawą delikatną. U nas nie spotkają Państwo spektakularnych akcji czy rozgłośnienia sprawy w mediach. Niemalże 95% spraw jest rozwiązywana i zamykana w ścianach firmy z czego do ledwie do 10% jest wzywana policja i następują aresztowania. Pułapki; ukryty monitoring wizji, foni, GPS; monitoring komputerów, telefonów stacjonarnych i komórkowych, odzyskiwanie danych, rozwiązywanie umów, dostarczenia zwolnień czy wypowiedzeń, podważanie zwolnień lekarskich… zarówno w sprawach obyczajowych jak i gospodarczych nie ma działań bliźniaczych dlatego do każdej sprawy podchodzimy indywidualnie.

Detektyw w sądzie

Staramy się, by sąd traktował nasz materiał jako niepodważalny dowód w sprawie. Nie możemy sobie pozwolić na naciąganie prawdy. Zdajemy sobie sprawę, że sędzia doskonale wyczuwa stronniczość i nasze zeznania może traktować jako wykupione usługi przez stronę. Dlatego naszym celem jest przedstawienie w sądzie suchych faktów pozbawionych emocji, by to sędzia mógł ocenić nasz materiał jako bezstronny. Zdajemy sobie sprawę z bezwzględności prawnika strony przeciwnej, który wykorzysta każde nasze potknięcie na korzyść swojego klienta. Mamy szereg doświadczeń w takich czynnościach, dlatego już przy zbieraniu dowodów bierzemy pod uwagę linię obrony adwokata strony przeciwnej. U detektywa nie kupuje się zeznań u detektywa kupuje się przedstawienie prawdy.

Usługi detektywistyczne to legalny sposób, by dowiedzieć się prawdy, kiedy powątpiewa się w uczciwość innych. Nie ma sensu żyć w niepewności lub w poczuciu bycia oszukanym. Prywatny detektyw to ekspert, który pozwoli rozwikłać każdą zagadkową sytuację – problem na tle prywatnym lub gospodarczym. Naszych detektywów obowiązuje tajemnica zawodowa, więc działamy dyskretnie, bez rozgłosu i efektywnie. Zebrany przez nas materiał może zostać wykorzystany w sprawie sądowej.

Polecane przez nas biura detektywistyczne znajdują się w Gdańsku, Sopocie, Gdyni, Poznaniu jak i w Niemczach. Nasza baza renomowanych agencji detektywistycznych jest skupiona na razie tylko na pomorzu, województwie wielkopolskim jak i w Niemczech, lecz niedługo będzie ogólnopolską wyszukiwarką renomowanych biur detektywistycznych.

Dlaczego wyszukiwarka jest tylko na terenie Trójmiasta i Wielkopolski?

Jest bardzo dużo wyszukiwarek w różnych branżach. Do tych wyszukiwarek może się dopisać praktycznie każdy. Taka wyszukiwarka nie stanowi większej wartości. Tylko ta wyszukiwarka dokładnie sprawdza biuro polecone przez nas i każdy kandydat podlega surowej ocenie. Sprawę powierzone detektywowi muszą być zrobione rzetelnie, tutaj nie ma możliwości poprawek błędów bądź reklamacji. Finalnie planujemy być ogólnopolską wyszukiwarką. Jednak czas poświęcony na weryfikację odpowiedniego biura nie pozwala na to by móc od razu zweryfikować detektywów z całej Polski.

Film reklamowy jednego z polecanych przez nas biur detektywistycznych

Detektywi Gdańsk

Uphagena 27/702

80-237 Gdańsk

Detektyw Gdynia

ul. Starowiejska 45/6

III piętro, 81-363 Gdynia

Detektyw Poznań

ul. Mickiewicza 18a

Poznań