Detektyw Gdynia

Potrzebujesz pilnej pomocy detektywistycznej? Polecona przez nas agencja oferuje pomoc specjalistów o wieloletnim doświadczeniu, gotowych nieść pomoc w każdej sytuacji. Profesjonalny, prywatny detektyw Gdynia zapewni Państwu zapoznać się z prawdą i pomoże poznać ostateczne zebrać wartościowy materiał dowodowy. Detektyw Gdynia- polecane przez nas biura Polecimy Państwu profesjonalną, licencjonowaną agencję detektywistyczną – obszarem naszego działania jest przede wszystkim […]

Zobacz więcej

Potrzebujesz pilnej pomocy detektywistycznej? Polecona przez nas agencja oferuje pomoc specjalistów o wieloletnim doświadczeniu, gotowych nieść pomoc w każdej sytuacji. Profesjonalny, prywatny detektyw Gdynia zapewni Państwu zapoznać się z prawdą i pomoże poznać ostateczne zebrać wartościowy materiał dowodowy.

Detektyw Gdynia- polecane przez nas biura

Polecimy Państwu profesjonalną, licencjonowaną agencję detektywistyczną - obszarem naszego działania jest przede wszystkim miasto Gdynia. Już od wielu lat świadczymy z sukcesami usługi detektywistyczne, asystując naszym klientom przy nierzadko bardzo trudnych dla nich sprawach. Cechuje nas niezrównane i indywidualne podejście do klientów - w pełni rozumiemy ich potrzeby. Osoby proszące nas o pomoc mogą liczyć na fachową pomoc i absolutną przejrzystość - naszych klientów traktujemy bowiem przede wszystkim jak partnerów. Obsługujemy zarówno osoby prywatne, jak i firmy, lub instytucje. 

Polecana przez nas agencja detektywistyczna Gdynia pomoże Ci w bardzo różnych sytuacjach. Wykorzystujemy najnowszej generacji sprzęt detektywistyczny, a także bogate doświadczenie naszego zespołu, aby podejmować działania zawsze dostosowane do sytuacji. Pamiętaj, że żadnej decyzji nie podejmiemy za Twoimi plecami. Nie ma sprawy nie do rozwiązania - zgłoś się do nas, a nasi detektywi chętnie Ci pomogą..

Biuro detektywistyczne Gdynia – czym się zajmuje?

Najlepsi detektywi Gdynia, a takich znajduje nasza wyszukiwarka, rozwiązują sprawy dotyczące zarówno sfery osobiste, czy rodzinne, jak i biznesowe oraz gospodarcze. 

Klientom indywidualnym oferujemy pomoc między innymi w udowodnieniu zdrady małżeńskiej, lub niewierności partnera. Dyskretnie będziemy monitorować wskazaną przez Ciebie osobę, a następnie przedstawimy Ci dowody jej zdrady lub jej zaprzeczymy. Ponadto pomożemy Ci odnaleźć zaginionego krewnego, lub przyjaciela, ujawnimy tajemnice skrzętnie ukrywane przez bliskich Ci ludzi, a nawet sprawdzimy przeszłość wybranej przez Ciebie osoby. Ponadto wykryjemy i zdemontujemy wszelki podsłuch, lub monitoring założony w Twoim mieszkaniu, przeprowadzimy dyskretny pobór materiału DNA, a także pomożemy monitorować poczynania Twojego dziecka.

Nasza agencja detektywistyczna Gdynia swoje usługi kieruje także do firm i instytucji. Sprawdzimy prawdziwą tożsamość i wypłacalność Twojego kontrahenta lub pracownika, podejmiemy się monitoringu biur i komputerów, a także zastawimy profesjonalne pułapki, pozwalające przyłapać sprawcę ewentualnej kradzieży na gorącym uczynku. Podejmiemy się monitoringu Twojej nieuczciwej konkurencji, oraz ujawnimy jej działania.

Ustalimy prawdziwy majątek Twojego dłużnika, oraz wszelkie źródła uzyskiwanego przez niego majątku - również te, które udało mu się zataić na przykład przed komornikiem.

Jesteśmy do Twojej dyspozycji w każdej sytuacji.

Detektyw Gdynia - cennik


Każdy profesjonalny detektyw Trójmiasto nie posiadam stałego cennika, lecz po zapoznaniu się ze sprawą wycenia swoją pracę bez żadnych ukrytych kosztów. Rozumiemy bowiem, że każdą sytuację należy rozpatrzyć nieco inaczej - zdajemy sobie sprawę także z tego, że różni klienci znajdować się mogą w bardzo różnej sytuacji życiowej. Kwestię naszego wynagrodzenia omawiamy zawsze indywidualnie, oddzielnie z każdym klientem, biorąc pod uwagę między innymi stopień skomplikowania sprawy, oraz zakres czynności, jakie musimy podjąć, by dojść do prawdy. Zawsze staramy się jednak dojść do porozumienia, z którego zadowolone będą obie strony umowy.

Detektyw Gdynia

ul. Starowiejska 45/6

III piętro, 81-363 Gdynia

biuro@detektyw-polska.com.pl

© 2012 Detektyw Polska. All rights reserved.