Zdrada męża lub żony – okiem detektywa

Jak rozpoznać zdradę?   Oznaki zdrady – jak zachowuje się osoba, która zdradza? Sposoby żon i mężów na ukrywanie zdrady (objawy zdrady) Zdrada męża – przyczyny zdrady Dlaczego mężczyźni zdradzają? Z kim zdradzają mężowie? Zdrada żony – przyczyny zdrady Dlaczego kobiety zdradzają? Z kim zdradzają żony? Detektyw od zdrad  Wykrywanie zdrady Dlaczego warto skorzystać z usług detektywa […]

Zobacz więcej
 1. Jak rozpoznać zdradę?  
  1. Oznaki zdrady – jak zachowuje się osoba, która zdradza?
  2. Sposoby żon i mężów na ukrywanie zdrady (objawy zdrady)
 2. Zdrada męża – przyczyny zdrady
  1. Dlaczego mężczyźni zdradzają?
  2. Z kim zdradzają mężowie?
 3. Zdrada żony – przyczyny zdrady
  1. Dlaczego kobiety zdradzają?
  2. Z kim zdradzają żony?
 4. Detektyw od zdrad 
  1. Wykrywanie zdrady
  2. Dlaczego warto skorzystać z usług detektywa podczas zdrady?
  3. Ile kosztuje prywatny detektyw od zdrad? 
 5. Jak żyć po zdradzie?
  1. Co zrobić, gdy kobieta lub mężczyzna zdradza?
  2. Jak podnieść się po zdradzie?

1. Jak rozpoznać zdradę?

Głównym elementem rozpoznania zdrady jest zmiana. Zmiana w wyglądzie, w zachowaniu, w pewnych zachowaniach, czy czynnościach dnia codziennego. Bardzo często poradniki wprowadzają w błąd i piszą że jeżeli mąż nie ma dostępu do telefonu żony to znak, że żona go zdradza. Jest to oczywiście bzdura. Należy porównać zachowanie z początków okresu małżeństwa i obecnego okresu. Dla przykładu telefon. W przypadku jeżeli mąż nigdy nie miał dostępu do telefonu, to nie można z góry zakładać, że żona ma coś do ukrycia. Są jednak wyznaczniki, na których trzeba się skupić. Jest to telefon, samochód, wygląd, zapach, zachowanie i czas, w którym dysponuje się na co dzień.

1.1 Oznaki zdrady – jak zachowuje się osoba, która zdradza?

Zachowanie i czynniki towarzyszące zdradzie małżeńskiej są zupełnie inne w przypadku, gdy żona zdradza i inne w przypadku, gdy mąż zdradza swoją żonę. Mówimy oczywiście o ogóle, a wiadomo że wyjątki się również zdarzają. Skupmy się jednak na wyznacznikach. Głównym elementem jest telefon.

Telefon.

Telefon jest częścią naszego życia. W dawnych czasach telefon służył do rozmowy, a jedynym komunikatorem były wiadomości SMS. Na chwilę obecną komunikatorów jest bardzo dużo, nie sposób je wszystkie wypisać. Komunikatory można bardzo łatwo ukryć, kasować historię rozmowy, czy komunikator dobrze ukryć gdzieś w folderze. Zmorą są komunikatory online, gdzie ściągnięcie aplikacji jest niewymagane i żeby popisać, należy wejść na stronę www, podać login i hasło. W przypadku gdy telefon ma założone hasło i jest ono nieznane dla współmałżonka, do tego taka sytuacja ma miejsce od kilku miesięcy, to należy się głęboko zastanowić  dlaczego taka sytuacja ma miejsce. Innym elementem, który powinien wzbudzić nasze zaciekawienie jest rozstawanie się z telefonem, a konkretniej nie rozstawanie się z telefonem. Należy również pamiętać,  że noszenie telefonu przy sobie nie musi koniecznie wskazywać na niewierność małżeńską. Można na przykład oczekiwać telefonu od lekarza itp.

Samochód.

Samochód pozostawia bardzo wiele śladów niewierności małżeńskiej. Można w nim zastawić zarówno pułapki jak również poszukać rzeczy, które mogą wskazywać na zdradę męża. Specjalnie napisałem zdrady mężów, gdyż to częściej mężowie wożą swoje kochanki w samochodzie niż na odwrót. Na co więc należy zwrócić uwagę. Zapach perfum, lub inny zapach,  który miałby neutralizować zapach perfum. Następnym elementem są włosy pozostawione przez kochankę w samochodzie. Na włosy pozostawione w samochodzie mężczyzna raczej nie zwraca uwagi. Należy również dokładnie przeszukać samochód, zajrzeć w miejsca, w które przeważnie się nie zagląda. Jest to np. apteczka samochodowa koło zapasowe różnego rodzaju schowki itp. Należy szukać prezerwatyw w przypadku ludzi starszych, leków pobudzających erekcję, czy choćby lewego drugiego telefonu do kontaktu z kochanką. Można również zastawić pułapkę by sprawdzić, czy mąż wozi kogoś w samochodzie. Jest to na przykład niewygodne położenie oparcia fotela u pasażera. Niemalże każda kobieta przejrzy się w lusterku, które jest w tak zwanej blendzie przeciwsłonecznej. Lusterka takie bardzo często zasłonięte są dodatkową roletą. Rolety te należy przesunąć na mniej więcej 1/3 wielkości lusterka.

Wygląd.

Zmiana w wyglądzie, niemal zawsze, powinna włączyć alarm w głowie współmałżonka. Zmiana stylu ubierania się, na przykład z koszulek nagle w koszulę i do tego wypracowaną nie bierze się z niczego. Należy również zwrócić uwagę na samopoczucie partnera przy ubieraniu się. Czy Towarzyszy temu euforia, stan zadowolenia, czy raczej obojętność.

Zapach.

Zapach perfum jest czynnikiem, który ewidentnie wskazuje na bliskość współmałżonka z inną kobietą. Nie tylko wyczucie obcego zapachu na rzeczach małżonka, powinno być zastanawiający. Należy również zwrócić uwagę na intensywność perfum, których używa mąż, gdyż może chcieć swoim perfumem zneutralizować zapach obcej kobiety.

Zachowanie.

Należy również baczną uwagę zwrócić na zachowanie naszego współmałżonka. W przypadku jeżeli mąż czy żona wytyka nasze wady, które dawniej nie przeszkadzały, to należy się zastanowić, dlaczego taka sytuacja ma miejsce. W przypadku trwającego romansu, zdradzający Partner bardzo często jest agresywny względem swojej drugiej połówki. Należy na to zwrócić baczną uwagę. Innym wyznacznikiem wskazującym na romans w związku jest seks, a konkretnie jego brak. W przypadku jeżeli nasz współmałżonek zmusza się do seksu, bądź nie uprawiacie seksu w ogóle i nie ma innych czynników, które usprawiedliwiałyby takie zachowanie, to należy mieć pewność, że nasza druga połówka ma romans.

Czas.

Wiadomo, że głównym elementem romansu jest czas, który trzeba na niego poświęcić. Zdrady żon w pracy, zdarzają się niezmiernie rzadko. Jeżeli jest to zwykły romans, a nie tak zwany seks układ, to nie ma możliwości by był on tylko i wyłącznie w godzinach pracy. Zdrady mężów w pracy również są rzadkością, częściej spotykane są tak zwane seks układy.

1.2 Sposoby żon i mężów na ukrywanie zdrady.

 W tym przypadku również należy podzielić ukrywanie romansu na poszczególne elementy jak wyżej.

Telefon.

Głównym sposobem komunikacji między kochankami są komunikatory. Są to Messenger WhatsApp telegramy GG i wiele, wiele innych. Przeważnie komunikatory mają ustawioną funkcję nie zapisywania historii. W tym przypadku, nie ma możliwości odzyskania zapisanych treści w przypadku, jak miało to kiedyś miejsce w sms-ach. Innym elementem zabezpieczenia konwersacji jest ustawienie w komunikatorze, by nie wyskakiwały powiadomienia na telefonie.

Samochód.

Jak już wspomniałam powyżej, samochód pełni dość kluczową rolę w romansie małżonka. W przypadku, jeżeli mąż zaczął przesadnie dbać o porządek, może to świadczyć o tym, że chce zakamuflować obecność swojej kochanki. Zdradzający mąż bardzo często, jeżeli rozmawia ze swoją kochanką przez telefon, robi to właśnie w samochodzie. Uważa, że to jest miejsce bezpieczne, gdyż nikt nie stoi za jego plecami i ma kontrolę co się dzieje wokół niego. Łatwo wykorzystać ten błąd małżonka, wystarczy podłożyć jakiś dyktafon w samochodzie, by mieć pewność że mąż z nikim nie rozmawia. Zdradzająca żona również popełnia ten sam błąd.

Wygląd.

Zmiana swojego wizerunku jest tłumaczona bardzo często, chęcią odmiany. Takie zachowanie faktycznie może mieć miejsce, lecz należy się zastanowić czy jest to uzasadnienie racjonalne. Zdrada męża czy zdrada żony, zawsze będzie towarzyszyć zmianie bądź to wizerunku bądź sylwetki.

Zapach.

Zmiana swoich perfum, bądź intensywność ich używania, jest zawsze czymś podyktowana. Nie musi to być zmiana zawsze na bardziej intensywne zapachy. W przypadku, jeżeli kobieta używała zawsze wyraźne intensywnych zapachów, a nagle ich przestała używać robi to z pewnością dlatego, że kochanek ją o to poprosił. Należy również zwrócić uwagę na zachowanie męża po zdradzie. W przypadku jeżeli wróci i będzie wyraźnie pachniał perfumami, tak jakby przed chwilą ich użył, może to  świadczyć o tym, że chce tym przykryć inny damski zapach.

Zachowanie.

Zmiana zachowania zawsze towarzyszy niewierności małżeńskiej. Zachowanie męża po zdradzie jest raczej inne niż zachowanie żony po zdradzie. Pamiętam raz moją klientkę, która zgłosiła się do mnie ponieważ jej mąż zrobił jej rano śniadanie do łóżka i kupił kwiaty. Zachowanie po zdradzie jest różne. W przypadku jeżeli pojawią się wyrzuty sumienia, można dostrzec elementy zmiany współmałżonka na lepsze. Bardzo często jednak jest to również i agresja. Wytykanie wad, które nam dawniej nie przeszkadzały, wszczynanie awantur z byle powodu, jest bardzo często spotykana w przypadku niewierności małżeńskiej.

Czas.

Żeby móc mieć romans, należy również mieć na to czas. Często zdradzający partner zasłania się pracą lecz również i korzysta z pomocy swoich kolegów, koleżanek bądź też znajomych by utworzyć sobie alibi. Innym elementem jest hobby, niezależnie czy to siłownia czy bieganie. Ważne, by móc mieć możliwość wskazać swojemu partnerowi, gdzie się przebywa.

https://www.youtube.com/watch?v=rnLzRKZmBaI

2. Zdrada męża – przyczyny zdrady.

Przyczyn zdrad małżeńskich jest bardzo dużo. Ciężko wymienić przyczyny, jakie posuwają męża do zdrady, a już tym bardziej nie ma możliwości wskazać ewidentnie jednej przyczyny. Na zdradę małżeńską składa się przeważnie wiele wątków. Czasami wskazuje się jedną przyczynę lecz tak naprawdę jest to ziarno, które przeważyło szalę.

2.1  Dlaczego mężczyźni zdradzają?

Należy pamiętać że mężczyzna jest wzrokowcem. Pożądanie seksualne stanowi pociąg fizyczny. Pomimo tego, że tekst będą czytać głównie kobiety, odważę się szczerze napisać prawdę. Mężczyzna kocha ale również i pożąda. Jeżeli kobieta przed ślubem była szczupła i zadbana, a po kilkunastu latach małżeństwa, znacznie zmieniła swoją sylwetkę która oczywiście może być podyktowana urodzeniem dzieci, to należy liczyć się z tym, że mężczyzna będzie się oglądał za innymi kobietami. Nie piszę tutaj, że wszystkie kobiety mają być szczupłe, bo jeśli mąż poślubił swoją małżonkę z figurą np. krąglejszą  i ta figura dalej jest, to z pewnością dalej będzie ją pożądał. Jednak nie sam element sylwetki stanowi tutaj kluczową rolę. Czasami zdarza się, że żona w domu chodzi w rozciągniętych  ubraniach, nie umalowana itp. Dopiero jak wychodzi z domu ubiera się ładnie, uczeszę się czy zrobi sobie makijaż. Seks małżonkowie przeważnie uprawiają w domu. Dobrze by było, żeby żona pamiętała, że bodziec wzrokowy, wygląd stanowi tutaj bardzo dużą rolę. Jednak nie tylko sylwetka czy wygląd popycha mężczyznę do zdrady małżeńskiej. Mężczyzna jak dziecko lubi być doceniony i chwalony. W przypadku jeżeli cały czas słyszy narzekania na swoją osobę, jest niedoceniany, to z pewnością nie będzie się czuł w tej sytuacji komfortowo i będzie szukał pochlebstw u innej kobiety. Innym elementem jest mir domowy. Bardzo dużo mężczyzna oczekuje, by to kobieta zajęła się domem, zarówno jego czystością jak i oczekuje by posiłki gotowała właśnie żona. Wiem, brzmi to strasznie seksistowsko, ale piszę o ogóle mężczyzn, nie o wszystkich. Pomimo tego, że mężczyzna poznając obcą kobietę, widzi ją tylko w momencie gdy jest wyszykowana do wyjścia, to nie zakłada innych elementów, które przychodzą z czasem gdy się mieszka razem. Innym elementem dotyczącym każdej płci jest ilość partnerów przed związkiem małżeńskim. Często spotykamy,  że z biegiem lat partner zastanawia się jak to jest z inną kobietą. Element łóżkowy również stanowi kluczową rolę. Niestety to mężczyzna przeważnie ma jakieś fantazje seksualne, czasami odchodzące nawet pod zboczenia. W przypadku, gdy żona nie jest w stanie podołać fantazjom, bądź też zboczeniem swojego męża, to z pewnością będzie szukał spełnienia swoich fantazji seksualnych u innej kobiety. W przypadku jednak całkowitego zamknięcia rozdziału seksu w związku małżeńskim, niemalże pewne jest że mężczyzna będzie szukał zaspokojenia swoich potrzeb u innej kobiety.

2.2 Z kim zdradzają mężowie?

Często zdarza się że ludzie zastanawiają się „co on w niej widział? Przecież kochanka jest znacznie brzydsza od żony”. By to wytłumaczyć posłużę się pewnym eksperymentem. Pewna youtuberka posłużyła się nie swoim zdjęciem, wstawiła na Tindera przystojnego mężczyznę i próbowała zaczepiać kobiety. Dopiero po tym eksperymencie, zdała sobie sprawę z tego, że żonatemu mężczyźnie wcale nie jest tak łatwo znaleźć inną kobietę. Piszę o tym, żeby uzasadnić moje zdanie poniżej. Mężczyzna zdradza swoją żonę z kobietą, która mieści się choćby w dolnej granicy jego pożądania. W przypadku jeżeli tego nie znajduje, korzysta z usług płatnego seksu. Mężczyzna szukający  kochanki raczej nie jest wymagający.

3. Zdrada żony – przyczyny zdrady.

… i żyli długo i szczęśliwie. Tak kończy się bajka i zaczyna małżeństwo. Jeżeli mąż tak uważa, to niech będzie przygotowany na pewne zmiany.

3.1 Dlaczego kobiety zdradzają?

Kobiety potrzebują ciągłej adoracji. Czasami nie wymagają zbyt wiele ale nie dostają nawet minimum. Jeżeli rola żona kończy się na kuchni, obsługiwaniu zmęczonego męża po pracy i nie jest w żaden sposób doceniana, to z biegiem lat będzie chciała zmienić tą sytuację. Kobieta od mężczyzny również oczekuje stabilizacji i bezpieczeństwa. W dawnych czasach bezpieczeństwo zapewniały mięśnie i maczuga. W czasach obecnych bezpieczeństwo zapewniają pieniądze. W przypadku jeżeli zarzuca się kobiecie że „poleciała na kasę” to tak naprawdę w jej odczuciu chciała poczuć się bezpieczna. Większość kobiet nie wymaga zbyt wiele od swojego męża. Kwiaty raz na jakiś czas, śniadanie do łóżka, spacer czy wyprawa do kina powinna mieć miejsce przynajmniej kilka razy w roku. Kobieta również musi czuć się kobieco i musi czuć się pożądana. Zdrada kobiety jest przeważnie dokładnie przemyślana i w przeciwieństwie do mężczyzny, przynajmniej w minimalnym stopniu wiąże z przyszłością.

3.2 Z kim zdradzają żony?

Mężczyzna musi być przynajmniej troszkę bardziej przystojniejszy od diabła. U większości kobiet głównym czynnikiem weryfikacji partnera jest „to coś”. Czasami usłyszany komplement, czy spostrzeżenie, zainteresowanie swoją osobą zwraca uwagę kobiety i uświadamia jej, że zasługuje na coś więcej niż dostaje w domu. I nie musi być kochankiem osoba komplementująca, gdyż kobieta nie ma problemu ze znalezieniem sobie kochanka. A ty szanowny mężu, kiedy ostatnio powiedziałeś żonie, że wygląda bardzo sexy? Czy może ma to zrobić inny mężczyzna?

4 Detektyw od zdrad.

Agencje detektywistyczne specjalizują się w różnych dziedzinach. Detektyw zajmujący się sprawami obyczajowymi jest zwykle nazywany detektywem od zdrad.

4.1 Wykrywanie zdrady.

Paradokumenty puszczane w telewizji, pokazują nieprawdziwy obraz pracy detektywa. Według tych paradokumentów, zdrada następuje wtedy, gdy dochodzi do pełnego stosunku płciowego. Według sądu zdrada następuje również w przypadku, gdy mężczyzna kontaktuje się z kobietą w ukryciu przed swoim partnerem. Jeżeli zastanawiasz się, czy mąż lub żona mnie zdradza, to na pewno nie powinno się żyć w nieświadomości. Jeżeli zdrada małżeńska jest elementem, którego nie potrafisz przebaczyć i będziesz chciał się rozwieść, to koniecznie musisz skorzystać z usług detektywa od zdrad. Wiedza to jedno, a dokumentacja sądowa to drugie. My jako agencja detektywistyczna wiemy jak złapać żonę na zdradzie. Inaczej zachowuje się kobieta, a inaczej zachowuje się mężczyzna. To też inne działania prowadzi się przy niewiernej żonie, a inne przy niewiernym mężu. Jeżeli zastanawiasz się czy żona lub mąż mnie zdradza, to powinieneś zlecić to nam. Już na pierwszym spotkaniu badamy objawy zdrady małżeńskiej. My wiemy jak rozpoznać zdradę. Wykrywanie zdrady nie polega na samej obserwacji, często używamy prowokacji detektywistycznych. W czasach obecnych istnieją, nazwane przez młodzież „nowoczesne małżeństwa”. Polegają one na tym, że para żyje ze sobą, mają dzieci, lecz nie brali za sobą ślubu. Jednak to nie zwalnia nikogo z bycia sobie wiernym, to też podejmujemy się spraw w celu weryfikacji czy dziewczyna zdradza, czy chłopak zdradza.

4.2 Dlaczego warto skorzystać z usług detektywa podczas zdrady.

Wykrycie zdrady to jedno, a udokumentowanie tego to drugie. Samo wykrycie zdrady wymaga pewnego doświadczenia. Śledzenie i robienie zdjęć jest archaiczne i na chwilę obecną, przeważnie skazane jest na niepowodzenie. Człowiek wyczuwa, że jest śledzony, że ma tak zwany “ogon”. W przypadku jeżeli figurant czyli mąż lub żona, zorientuje się, że jest rozpracowywany przez swoją drugą połówkę, to zaprzestanie na jakiś czas kontaktować się ze swoją kochanką. I w tym przypadku nie jesteśmy już w stanie nic udokumentować. Detektyw pracuje w taki sposób, by nie został rozpoznany do momentu otrzymania pozwu rozwodowego. Detektyw przygotowuje dokumentację w taki sposób, by przeciwnik procesowy nie umiał podważyć raportu w żaden sposób. Dokumentacja musi mieć wartość w sądzie. Nie należy udowadniać współmałżonkowi, że jest niewiernym człowiekiem, bo on o tym wie, należy to udowodnić w sądzie.

4.3 Ile kosztuje prywatny detektyw od zdrad?

Nasze biuro detektywistyczne prowadzi detektyw, który działa w branży od 2012 roku. Na przełomie tych lat udało mu się wypracować system – cennik, który jest najbardziej opłacalny dla klienta jak i również dla nas. Większość biur detektywistycznych przyjmuje rozliczenia godzinowe plus przejechane kilometry. My jednak uważamy, że ta forma rozliczeń dla klienta jest bardzo niejasna. Tak naprawdę nigdy nie wiadomo, ile finalnie zapłaci klient za rozwiązanie sprawy. Przyjmujemy zatem rozliczenie sprawy ryczałtowo, po zapoznaniu się ze sprawą. Ustalona cena na początku nie ulega już żadnym zmianom. Należy jednak liczyć się z przedziałem cenowym od 5000 do 10 000 zł. Przeważnie jednak sprawy rozwodowe oscylują na przełomie kwoty 7 500 zł.

5. Jak żyć po zdradzie?

Śmiało mogę powiedzieć, że nasza agencja detektywistyczna rozwiązała już setki spraw. Wielokrotnie utrzymujemy kontakt z klientem po zakończeniu sprawy, stąd też mamy wiedzę że jeszcze nikt nie żałował podjętej decyzji o rozwodzie. Każdy z nas zasługuje na szacunek, miłość i stabilizację.

5.1 Co zrobić, gdy kobieta lub mężczyzna zdradza?

Nasza agencja detektywistyczna, po zakończeniu działań przygotowuje raport końcowy. Raport ten jest dokumentem który należy złożyć w sądzie. Najlepszym rozwiązaniem jest skorzystać pomocy adwokata. W przypadku jeżeli nie mają państwo poleconego adwokata, my polecimy adwokata z górnej półki, który pracuje z pasją. Przygotowany przez nas raport jest dokumentem bardzo często najważniejszym, który orzeka o winie współmałżonka. Orzeczenie winy współmałżonka gwarantuje Państwu, alimenty na siebie. W przypadku, jeśli nie ułożą sobie Państwo życia z innym partnerem, alimenty takie są płacone do końca życia. W przypadku jeżeli rozejdziecie się i klient nie zdecyduje się na alimenty na siebie, a na przykład po 5 latach straci pracę i utraci stabilność finansową, to nawet po takim okresie, można żądać alimentów od byłego męża.

5.2 Jak podnieść się po zdradzie?

Zdrada jest bólem, który często siedzi w psychice człowieka. W przypadku, jeżeli nie radzimy sobie z daną sytuacją i czujemy się gorsi, mniej wartościowi, to należy udać się do psychologa, który z pewnością pomoże nam odnaleźć się w nowej sytuacji.

Detektywi Gdańsk

Uphagena 27/702

80-237 Gdańsk

Detektyw Gdynia

ul. Starowiejska 45/6

III piętro, 81-363 Gdynia

Detektyw Poznań

ul. Mickiewicza 18a

Poznań

© 2012 Detektyw Polska. All rights reserved.